Jak urządzić wnętrze domu

Właśnie kupiłeś dom i zastanawiasz się w jakim stylu go urządzić? To zależy od tego jaki ty sam jesteś, więc zastanów się nad swoimi cechami i poglądami, następnie przeszukaj internet w celu znalezienia inspiracji. Jeśli uważasz, że nie jesteś osobą potrafiącą urządzać wnętrza, zatrudnij architekta wnętrz. On na pewno będzie umiał nadać wnętrzu twojego domu odpowiedni charakter i styl.


Jeśli jesteś osobą ceniącą wartości rodzinne, najlepiej być wybrał styl angielski, w którym liczy się tradycja i wygoda.

Styl wnętrz angielskich to jasne kolory, bibeloty, zdjęcia rodzinne, wygodne kanapy, białe meble i motywy kwiatowe. Jeśli zaś przede wszystkim jesteś człowiekiem uwielbiającym poznawanie nowych kultur, zastanów się, czy może dobrym wyjściem dla ciebie nie będzie styl etno, wykorzystując jego zasady, możesz stworzyć wnętrza, w których obecna będzie w postaci przedmiotów ulubiona przez ciebie kultura, ale możesz też łączyć naraz kilka kultur.

A może jesteś dumnym ekologiem? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem może być styl eko. Styl wnętrza eko pozwala poczuć bliskość natury, korzysta z naturalnych barw: brązów i zieleni. Nie sprawi, że twój portfel ucierpi, nie skrzywdzi także Matki Ziemi. Ostatnio modny jest styl skandynawski. Jego prostota, funkcjonalność i oszczędność podbija serca wielu, może podbije i twoje? Drewno, wiklina, bawełna, len i kamień to materiały, które wykorzystuje. W stylu tym przeważa biel, czasem przełamana niebieskim czy szarym.

Jak urządzić wnętrze domu

Jak urządzić wnętrze domu