Co zrobić, by aranżacja wnętrza pozwoliła nam pogodzić piękny wygląd, funkcjonalne rozwiązania z możliwością cieszenia się wielką przestrzenią? Miłośnicy minimalizmu, stylu dość oszczędnego, a nawet nieco ascetycznego, znają wiele sposobów na urządzenie wnętrza w sposób atrakcyjny dla oka. Podstawa to wielka, otwarta przestrzeń, której nie powinny ograniczać zbędne przedmioty.


Wbrew pozorom nawet miłośnicy minimalizmu nie rezygnują z dodatków, lecz starają się wybierać je w taki sposób, by jedno dzieło sztuki zastępowała całą kolekcję zbędnych ozdób.

Jeśli nie jesteś dobry w aranżacji wnętrz, udaj się najlepiej do architekta wnętrz. On na pewno doradzi cie, co zrobić, by twój dom był twoją wizytówką, z której będziesz dumny, miejscem, gdzie twoi znajomi chętnie spędzą czas, a ty wypoczniesz po ciężkiej pracy. Zapoznaj się z najróżniejszymi ofertami architektów wnętrz, wybierz tego, którego projekty najbardziej przypadną ci do gustu. To ważne, bo praca architekta wnętrz charakteryzuje się tym, że zdarza mu się przemycać swoją osobowość i styl do swoich projektów. Jeśli jego styl będzie zgodny mniej więcej z twoim, na pewno się dogadacie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz