Wszystko co robimy, robimy dla sukcesu!

Nasze samopoczucie w dużej mierze zależy od otoczenia, w którym przebywamy. Dotyczy to przede wszystkim wnętrz, w których przebywamy najczęściej, czyli naszego domu.

Jeżeli panuje w nim porządek, a otaczające nas przedmioty są zadbane i odpowiednio dopasowane — pozytywnie odbija się to na naszym nastroju.

Architekt wnętrz na podstawie naszych sugestii trafnie dobierze to, co będzie dla nas odpowiednie.

Jeżeli sami nie będziemy mieli pomysłu na wystrój naszego mieszkania, pomoże nam poprzez zasugerowanie konkretnych propozycji, na podstawie których będziemy mogli wybrać odpowiadający nam styl.

Nadzór autorski

Dzięki tej usłudze jestem z Państwem na każdym etapie realizacji: organizuję ekipy i koordynuję ich prace, wybieram i kupuję (na własną rękę lub za Państwa pośrednictwem) materiały potrzebne do realizacji, pilnuję terminów, rozmawiam ze stolarzami, instalatorami i innymi fachowcami, synchronizuję dostawy, czyli zdejmuję z Państwa cały ciężar związany z tzw. “budową”.

Dodatkowo oszczędzają Państwo sporo czasu, ponieważ nie muszą Państwo tłumaczyć projektu innym wykonawcom współpracując od samego początku ze mną.

Projekt

Każdy projekt jest odpowiedzią na oczekiwania klienta. Kreatywność, rzetelna praca i doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości projektów zgodnych z indywidualnymi oczekiwaniami estetycznymi i funkcjonalnymi.

Nasze projekty wnętrza są kompozycjami przestrzeni, w których funkcjonalność jest ubierana w estetyczną, proporcjonalnie zbudowaną formę odpowiadającą współczesnym trendom projektowym.

Kontakt z klientem

Kontakt z klientem rozpoczynamy od wstępnej rozmowy, dzięki której klient może poznać system i warunki współpracy ze nami. Współpraca z klientem jest jednym z najważniejszych aspektów naszej pracy.

Klient w dowolnym momencie może wnieść do projektu swoje uwagi i spostrzeżenia, aż do pełnej akceptacji rozwiązań. Często dostosowujęmy godziny pracy do oczekiwań klientów.

Najlepsze wnętrza

Zaprojektowanie wyglądu swojego mieszkania to dość skomplikowany proces. Do wyboru masz bardzo wiele stylów, natkniesz się też na najróżniejsze ceny mebli, farb, dodatków, kabin prysznicowych i wanien. Jak nie zwariować w tym chaosie?

Jeśli kompletnie się nie znasz na projektowaniu wnętrz, najlepiej będzie, jeśli zatrudnisz architekta wnętrz.

Jak urządzić swój nowo zakupiony dom? To pytanie spędza sen z powiek wielu osobom. Mimo że aranżacja wnętrza wydaje się całkiem przyjemną czynnością, to nie do końca taka może się okazać dla osób, które kompletnie nie mają pojęcia, jaki styl mieszkania najbardziej im odpowiada i ciągle się wahają, wahają się od kilku miesięcy, a tymczasem wnętrze ich domu nadal czeka na wypełnienie meblami, itd.